Kontakt


2 komentarze:

 1. halo, halo dawno nic na blogu nie było a temat bardzo ciekawy:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowny Marta,

  Zwracam się do was w imieniu oficjalnego producenta preparatu Eco Slim. Pragnę powiadomić, iż nie mamy nic wspólnego z opisywaną stroną internetową (http://pl.ecoslimmer.pro/). Strona jest fałszywa – jej celem jest zniszczenie naszej reptutacji na rynku.

  Przy okazji chciałbym podziękować za pomoc w wykryciu jeszcze jednej fałszywej strony interentowej. Napisaliśmy do właściciela alby w trybie natychmiastowym zmienił wszystko na stan faktyczny.

  Również pragniemy odpowiedzieć na pytania.

  Eco slim jest zarejestrownym w Europie biologicznym suplementem diety co też jest opisane na opakowniu.

  Wszystkie składniki wchodzące w skład produktu są ekstraktami naturalnego pochodznie, które nie przynoszą żadnych skutków ubocznych i jests bezpieczny dla człowieka. Skład z wartościami procentowymi każdego składnika poniżej.

  Vegetal Glycerin – 75%; hydroalcoholic extract 1:10 (tincture) of Green Tea leaves (Camelia sinensis) – 10%; hydroalcoholic extract 1:10 (tincture) of Ginger root (Zingiber officinale) – 10%; hydroalcoholic extract 1:10 (tincture) of Hawthorn fruit (Rosa Canina) – 4%; Flavours: raspberry and strawberry.

  Prawo UE nie wymaga aby umieszczać informacje o firmie-producent dlatego taką informację przekazujemy tylko naszym partnerom.

  Eco Slim nie jest dostępny w aptekach, z tego względu iż nasza strategia biznesowa nie przewiduje takiej możliwości.

  Pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż Eco Slim przeszedł wszystkie wymagane testy i odpowiada wszystkim wymaganiam europejskiego prawa, w przeciwnym przypadku sprzedaż na terytorium UE była by zabrioniona.

  Na podstawie podanych wyżej informacji proszę o usunięcie artykułu, ponieważ jest to sprzeczne z rzeczywistością.

  Dziękuję za udział!

  Z poważaniem,
  Sergey V. Chetverikov

  OdpowiedzUsuń